#Gynekologie

Gynekologicko-porodnická klinika FN Brno

#Gynekologie

Gynekologicko-porodnická klinika FN Brno

Gynekologicko-porodnická klinika je součástí Fakultní nemocnice Brno a sídlí na dvou pracovištích: Bohunice a Obilní trh. Máme přes 220 zaměstnanců, kteří u nás ročně pomohu na svět více něž 6300 dětem a provedou 5500 zákroků z oboru reprodukční gynekologie, urogynekolgie i onkogynekologie.  Jsme největší gynekologicko-porodnická klinika v České republice. Naše působení tak ovlivňuje celospolečenskou debatu a má potenciál významně zlepšit kvalitu života široké veřejnosti.

Zajišťujeme medicínskou péči s využitím nejmodernějších vědeckých poznatků na nejvyšší úrovni. Zároveň si uvědomujeme důležitost respektujícího a pečujícího přístupu k individuálním potřebám našich pacientek a rodiček. V porodnictví se hlásíme k principu fyziologického porodu respektujícího potřeby a přání ženy. To vše za podmínek dodržení maximální bezpečnosti pro rodičku a novorozence.

Chceme umožnit rodinám, aby rodily podle svých představ v zázemí plně vybavené porodnice se špičkovými porodními asistentkami a zkušeným lékařským týmem v zádech.

Věnujeme se vzdělávání a výzkumu. Učíme studenty Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, budoucí lékaře, lékařky, porodní asistentky i sestry. Absolventi pak předávají naše know-how do pracovišť po celé republice. Jsme špičkové a vysoce specializované pracoviště, spolehlivý a solidní partner pro výzkum a mezinárodní spolupráci.

Cítíme se být součástí širší komunity v Brně a Jihomoravském kraji. Naše činnost ovlivňuje zdraví žen na jižní Moravě. Přispíváme ke kultivaci medicínského prostředí a k vyšší kvalitě života.

Přejeme si přispívat ke vzdělanosti veřejnosti v oblasti gynekologie a porodnictví. 

Pracujeme na tom, abychom byli zodpovědným zaměstnavatelem, který umožňuje našim zaměstnancům dlouhodobý odborný i osobní růst – realizaci jejich talentu, potenciálu a naplnění osobních odborných cílů v prostředí, které podporuje porozumění, spolupráci a odpovědnost.

Všechny aktivity

Zůstaňme spolu
v kontaktu

Jednou za čas vám pošleme novinky od nás spolu s doporučeními, jak pečovat o své zdraví.

Potvrdit