#Centrum porodní asistence #Porod

Spustili jsme nové webové stránky porodnicebrno.cz

#Centrum porodní asistence #Porod

Spustili jsme nové webové stránky porodnicebrno.cz

Přejeme si, aby se na naši kliniku rodiny obracely s důvěrou. Věříme, že základem důvěry je kvalitní komunikace a dostatek informací na obou stranách. Ze zkušenosti také víme, že ženy jsou klidnější, když ví, do jakého prostředí se chystají a co zde mohou očekávat a přát si. 

Proto jsme se rozhodli vybudovat nové webové stránky porodnické části naší kliniky www.porodnicebrno.cz Návštěvníkům na nich chceme poskytovat dostatek informací o tom, jaké služby naše klinika nabízí, co vše pro ně můžeme udělat a s čím se na nás mohou obracet. Jsme přesvědčeni, že informovaní rodiče pak mohou lépe vyjádřit svá přání a my jim naše služby tak můžeme přizpůsobit.

Webové stránky jsou určené pro rodiny, které se k nám chystají jít rodit, stejně jako pro všechny, kteří hledají kvalitní informace z oblasti porodnictví. Jako veřejné zdravotnické zařízení vnímáme, že jednou z našich rolí je právě poskytování kvalitních, ověřených a aktuálních informací a přispívání ke vzdělanosti veřejnosti v oblasti gynekologie a porodnictví. Na našich stránkách může veřejnost rychle a snadno najít kvalitní informace. Seznámit se na nich můžete také s nově vzniklým Centrem porodní asistence FN Brno a jeho nabízenými službami.

Co najdete na našich nových stránkách

Speciální podstránku jsme věnovali nově otevřenému Centru porodní asistence FN Brno. To si u nás zřídily a vedou porodní asistentky, které nejlépe ví, co zdravá těhotná a rodící žena potřebuje. Principy fyziologického porodnictví pak CPA přenáší do celé Gynekologicko-porodnické kliniky a je tak garantem přirozeného porodnictví u nás.

Pro obsahovou sekci Krok za krokem sepsal náš tým porodních asistentek a lékařů hlavní témata, která rodiny zajímají. Informace zveřejněné v této části budeme pravidelně doplňovat a aktualizovat.

Rozšiřujeme nabídku skupinových předporodních kurzů a individuálních konzultací. Nově je budeme nabízet také v online podobě. Na kurzy se nyní můžete jednoduše přihlásit přes online systém.

Na webu najdete samozřejmě také praktické informace o tom, jak postupovat, když už "je to tady". Tedy kdy vyrazit do porodnice, kam volat, co si nezapomenout s sebou a co vás bude čekat po příchodu k nám. V sekci Jdeme rodit se můžete v klidu domova také seznámit s dokumenty, se kterými se u nás na klinice můžete při svém pobytu setkat.

Tvorbu těchto stránek podpořil náš Nadační fond Proni.

Všechny aktivity

Zůstaňme spolu
v kontaktu

Jednou za čas vám pošleme novinky od nás spolu s doporučeními, jak pečovat o své zdraví.

Potvrdit