#Partneři fondu Proni

Swiss NatureVia a Fond Proni

Před 25 lety přinesla společnost BIOVIT IMPEX CO. ČR, s.r.o. na český trh první přírodní doplňky stravy značky Swiss Natural® od jednoho z předních výrobců vitamínů a doplňků stravy v Kanadě, firmy s více než 50letou tradicí. Jako společnost pokrývají rozsáhlou poptávku trhu a patří tak právem mezi přední výrobce vitamínů a doplňků stravy. Jako společnost jsou hrdí na to, že mohou být i nadále součástí této historie a my jsme velmi rádi, že podporují činnosti i aktivity NF Proni.

Jejich inovativní produkty prémiové kvality jsou bezpečné, účinné a vědecky formulované z přírodních zdrojů. Složení jejich produktů vychází z nejnovějších poznatků vědeckého výzkumu. Mnohé výrobky ze sortimentu NATUREVIA® jsou nositeli významných ochranných známek (Cran-Max®, NovaSoy®, MicroLactin®).
Nebo také novinka z r. 2021 VegaGels®, která představuje novou generaci inovativních veganských měkkých kapslí.

Veškeré produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií, zaručující dodržení nejvyšších standardů kvality. Výrobky obsahují maximum účinných látek v každé kapsli a silně koncentrované extrakty, minimum plnidel a žádné nekvalitní extrakty.

Základem všech produktů jsou přírodní suroviny, proto je jejich vstřebatelnost a účinnost jedinečná. Suroviny pocházejí pouze od důvěryhodných dodavatelů a jsou podrobeny komplexnímu souboru testů pro zajištění čistoty, účinnosti a stability. Přípravky neobsahují chemické konzervační látky, umělá barviva či aromata a většina neobsahuje lepek, kvasinky ani mléčné produkty, a proto jsou vhodné i pro zákazníky se zvláštními dietními potřebami.

Jejich produkty jsou skvělým doplňkem např. na posílení imunity a organismu. Můžete si vybrat z jejich široké nabídky a nebo také sledovat jejich stránky na Facebooku nebo Instagramu. 

Jsme rádi, že se jako partneři se stánkem a svými produkty každý rok účastní slavnostního odpoledne, které probíhá na Obilním trhu, vždy za účelem podpory určitého projektu či naplnění vize Gynekologicko-porodnické kliniky FN Brno.
Děkujeme za spolupráci a těšíme na další společné kroky.

Všechny aktivity

Zůstaňme spolu
v kontaktu

Jednou za čas vám pošleme novinky od nás spolu s doporučeními, jak pečovat o své zdraví.

Potvrdit