#Partneři fondu Proni

Partnerství se společností WELEDA s.r.o.

#Partneři fondu Proni

Partnerství se společností WELEDA s.r.o.

Weleda je švýcarská nadnárodní společnost, která vyrábí kosmetické produkty a přírodní léčiva. Obě větve navrhují své produkty na základě antroposofických principů – alternativní medicíny. Od roku 1921 vyvíjí produkty pro naše zdraví, krásu i lepší svět.

Weleda zastává názor, že nejlepším způsobem, jak dosáhnout péče a ochrany pokožky, je spojení přírodních ingrediencí. Suroviny, které pro kosmetiku ve Weledě používají, jsou zcela přírodního původu a neobsahují mikroplasty, geneticky modifikované složky ani látky na bázi minerálních olejů. 100 % jejich kosmetických výrobků je navíc držitelem certifikátu NATRUE. Více než 80 %  surovin rostlinného a živočišného původu zároveň pochází z certifikovaného ekologického zemědělství.

Jsme rádi, že se s pomocí jejich produktů staráme o budoucí maminky a poskytujeme jim tak tu nejlepší možnou péči.

Na našich předporodních kurzech Gynekologicko - porodnické kliniky FN Brno si každá maminka odnese jednorázový balíček se vzorky a dále si může vybrat z rozšířené nabídky produktů, které máme vystavené v ambulancích porodních asistentek.Léčiva od Weledy také mohou posílit přirozenou schopnost těla samo se uzdravit. Obsahují účinné látky z rostlin nebo minerálů, které aktivují pomocí farmaceutických postupů, jako jsou rytmické procedury a aplikace tepla.

Jejich dalším prvkem zajišťující kvalitu je péče o zdravou půdu a podpora biologické rozmanitosti. Osm Weledích zahrad je jejím ohniskem. S více než 50 pěstitelskými projekty po celém světě zlepšují místní podmínky pro lidi i přírodu. Jejich přírodní kosmetika je prospěšná nejen pro pokožku, ale i ochranu životního prostředí. Aktivně bojují za biodiverzitu a pokračují ve snižování emisí, aby se stali uhlíkově neutrální společností.

Přispívají ke světu, v němž se zdraví a krása rozvíjejí v souladu s přírodou a člověkem. Vyvíjí výrobky, které jsou dobré nejen pro nás, ale také přírodu a lidi, se kterými spolupracují. Proto své podnikání vedou způsobem, jenž je společensky odpovědné a ekologické. Stanovili jsme šest základních zásad, které definují jejich filozofii.

1. Holistický přístup
2. Odpovědnost
3. Důvěra
4. Ekonomická udržitelnost
5. Otevřenost
6. Inspirace

Laboratoř, zahrada s léčivými rostlinami a nemocnice: tady začíná příběh naší značky. Lékařka Ita Wegman, filozof Rudolf Steiner a chemik Oskar Schmiedel založili společnost Weleda, která od samého počátku vyvíjí trvale udržitelné produkty s použitím účinných ingrediencí pocházejících z přírody. Některé z výrobků, jež dnes prodávají, pocházejí z období založení v roce 1921, mnoho dalších od té doby ještě přibylo. Stejně jako tehdy i nyní pokračují v naplňování svojí vize pečovat o zdraví a krásu v souladu s lidmi a přírodou.

Tímto děkujeme za možnost spolupráce s NF Proni a těšíme se na další společné kroky v trvale udržitelné budoucnosti. 

Všechny aktivity

Zůstaňme spolu
v kontaktu

Jednou za čas vám pošleme novinky od nás spolu s doporučeními, jak pečovat o své zdraví.

Potvrdit