#Akce #Partneři fondu Proni

Tenisový turnaj s vyšším cílem, to byl Partners Proni Cup

#Akce #Partneři fondu Proni

Tenisový turnaj s vyšším cílem, to byl Partners Proni Cup

Tenisem pro dobrou věc. To bylo motto tenisového turnaje pořádaného JDconsulta a Partners Market Benešov, který se uskutečnil na konci května nedaleko Prahy. Turnaj měl charitativního ducha a při uhrazení startovného měli hráči možnost přispět na NF Proni. 

„Velmi si vážíme podpory, kterou inicioval Jan Duba a Kateřina Jiráňová. Jejich zápal nejen v tenisovém turnaji, ale především v podpoře NF Proni, byl neuvěřitelný. Děkujeme za toto krásné propojení sportovního dne pod hlavičkou kvalitního a bezpečného poradenství s cílem podpořit Gynekologicko-porodnickou kliniku FN Brno,“ zhodnotil sportovní odpoledne přednosta GPK Vít Weinberger.

V sobotu 20.5.2023 společnosti JDconsulta a Partners Market Benešov (zastoupené na akci majiteli Janem Dubou a Kateřinou Jiráňovou) uspořádali 1. ročník sportovně společenské akce PARTNERS PRONI CUP v tenisovém areálu TSPORT VOTICE. Celá akce byla pořádána ve spolupráci Nadačním fondem Proni, finančně poradenskou společností Partners a společností Respilon, které také společně s pořadateli věnovali ceny pro vítěze.

Tenisového turnaje se zúčastnilo celkem 16 sportovců a sportovkyň, kteří byli po zahájení akce následně alespoň na dálku pozdraveni Danuší Nerudovou (ambasadorkou NF Proni), která všem účastníkům popřála hezké počasí a kvalitní sportovní výkony. Poté byli hráči a hráčky rozlosováni do celkem 8mi dvojic a umístěni do dvou čtyřčlených skupin, po jejichž dohrání systémem „každý s každým“ již byli hráči nasazeni do finálového pavouka, případně pavouka útěchy.

Vítěznou dvojicí celého turnaje PARTNERS PRONI CUP 2023 se po stabilně kvalitních výkonech stalo duo Vítek/Feige, která ve finále porazila dvojici Hochmann/Houška výsledkem 6:1. Na 3.-4. místech pak skončily dvojice Duba/Ťažký a Haman/Mach. Vítězi v rámci pavouka útěchy se pak stala smíšená dvojice Barča Fejfar a Michal Zábelka, která si poradila ve finále útěchy s dvojicí Jiráňová/Stejskal.

Po celý den nám přálo krásné počasí, a tak si účastníci i diváci užili nejen kvalitní a napínavé zápasy, ale i dostatek sluníčka, což mnoho z nich poznalo díky zápalu do hry až na konci dne, kdy jejich tváře získaly méně či více červený „nádech“.  K dispozici bylo i kvalitní zázemí areálu TSPORT a občerstvení ve formě rautu.

Po skončení turnaje pak proběhlo v rámci večerního programu předání cen vítězům, jehož součástí bylo i předání unikátní vázy od české sklářky a designérky Radua Kaňáková Zneikahová (vystupující pod značkou Radua Crystal), kterou speciálně pro Nadační fond Proni vyrobila.

Celá akce pak vyvrcholila předáním dárkového šeku v hodnotě 65.000 Kč zástupcům NF Proni, kteří nás přijeli podpořit ve složení Vít Weinberger (přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky FN Brno a zakladatel NF Proni) a Anna Svobodová (Referentka pro komunikaci a PR Gynekologicko-porodnické kliniky FN Brno).

Děkujeme všem účastníkům, pořadatelům i obchodním partnerům a budeme se těšit na viděnou při 2.ročníku PARTNERS PRONI CUP v roce 2024!!

Všechny aktivity

Zůstaňme spolu
v kontaktu

Jednou za čas vám pošleme novinky od nás spolu s doporučeními, jak pečovat o své zdraví.

Potvrdit