Dita Rychtaříková: Poděkování a podpora fondu Proni

Ráda bych touto cestou chtěla moc poděkovat veškerému zdravotnickému personálu Gynekologicko-porodnické kliniky na Obilném trhu konkrétně oddělení číslo 5.

Byla jsem zde hospitalizována od soboty 13. 3. do pondělí 15. 3. 2021. Vzhledem k tomu, že jsem do pátku 19.3. měla ještě oficiálně nařízenou karanténu kvůli pozitivnímu nálezu na covid, byla jsem na pokoji pro covidové pacienty.

Musím říct, že s tak neuvěřitelně lidským, laskavým, empatickým a profesionálním přístupem ze strany všech zaměstnanců počínaje zdravotními sestřičkami, lékaři a konče pomocným personálem, jsem se v rámci nemocničního zařízení dlouho nesetkala. I přes to, že každá návštěva našeho covid pokoje pro všechny zaměstnance znamenala, že se musí znovu a znovu oblékat do nekomfortního ochranného obleku, přišli všichni pokaždé ochotně a s úsměvem, neustále se zajímali, jak se cítíme, zda něco nepotřebujeme a zda je vše v pořádku. Všichni lékaři při vizitě ochotně vysvětlovali všechny věci spojené s našim zdravotním stavem a neustále se ujišťovali, zda nemáme další dotazy. Musím říct, že jsou to lidé na správném místě a takoví zaměstnanci, jak se říká “by měli být placeni zlatem“.

Nejvíce jsem se během své hospitalizace potkala se dvěma zdravotními sestřičkami – Markétou Polčíkovou a Jitkou Raichlovou. Těmto dvěma bych chtěla poděkovat opravdu nejvíce ze všech, za jejich obrovskou ochotu a laskavost – jsou to prostě andělé. Věřím, že se toto poděkování dostane ke zmíněným zaměstnancům a zejména k jejich nadřízeným případně i k vyššímu vedení, aby věděli, že zaměstnávají opravdu velice kvalitní zaměstnance, na které mohou být právem hrdí za jejich práci i celkový přístup.

Ještě jednou moc děkuji za vše a přeji všem hodně úspěchů a zdaru jak v pracovním, tak osobním životě.

Jako výraz svého poděkování jsem se rozhodla přispět finančním darem do Nadačního fondu Proni za účelem „Příjemnější pracovní prostředí pro sestry a lékaře“.

Všechny příběhy

Zůstaňme spolu
v kontaktu

Jednou za čas vám pošleme novinky od nás spolu s doporučeními, jak pečovat o své zdraví.

Potvrdit