#Partneři fondu Proni

Doteky Proni

Jako vizuální motiv fondu Proni jsme zvolili dotek. Dotek provází celou naši profesi. Uklidňuje, podporuje, léčí.

Porodní asistentka se dotýká bříška těhotné ženy.
Lékař se dotýká ruky pacientky
Maminka se poprvé dotkne svého dítěte
Ruka v ruce, kůže na kůži.

Přáli jsme si, aby doteky, kterými budeme náš fond doprovázet, byly skutečné. Aby za nimi stáli lidé se svými příběhy. Ty bychom vám nyní rádi představili.

Porodní asistentka Tereza Popelová

S Terezou se můžete potkat na našem pracovišti Obilní trh. Jako zkušená porodní asistentka zde dohlíží na přirozené porody. Nově si ji můžete také vybrat jako svůj  individuální doprovod k porodu

Porodní asistentka Tereza Popelová

Maminka Lada s dcerou Evelyn

Lada si momentálně užívá rodičovskou dovolenou se svojí první dcerou Evelynkou. Nejraději si spolu hrají, lechtají pejska na nožkách a vaří tátovi. V budoucnu by Lada chtěla ještě aspoň jedno až dvě další děti, protože být mámou ji naplňuje. 

Maminka Lada

Maminka Lada

Maminka Jitka se synem Vojtou

Jitka má doma malého raubíře Vojtu a již brzy se těší na další přírůstek do rodiny – tentokrát holčičku. Mít děti je podle ní celkem výzva, protože život se tím obrátí úplně naruby. Ale je to také dobrodružství plné lásky, radosti a úžasu.

Maminka Jitka

Rozhovor maminky Jitky a porodní asistentky

Paní Martina 

Martina je majitelkou brněnského Studia Koré zaměřeného na celostní péči o zdraví. Je součástí lektorského týmu homeopatické školy Uroboros. Poradenské a lektorské činnosti se věnuje i na Vysočině - Bystřicku. Martina je maminkou čtyř dospělých dětí a babičkou tří vnoučat. 

Dotek Martina a Vít

Paní Martina

Primář Lukáš Hruban

Lukáš je porodník na Obilním trhu. Jako vedoucí lékař zde spolu s kolegy dohlíží na rizikové porody. Dlouhodobě se specializuje na porod koncem pánevním, který na naší klinice kdykoliv je to možné probíhá přirozenou cestou. Podívejte se na rozhovor s Lukášem o porodnictví a jeho lásce k horám.

Rozhovor Lukáš a Jitka

Přednosta Vít Weinberger

Jako onkogynekolog zde Vít zastupuje gynekologickou část naší kliniky. Specializuje se na ultrazvukovou diagnostiku a operace onkogynekologických onemocnění. Od roku 2020 je přednostou Gynekologicko-porodnické kliniky FN Brno a celý fond Proni vlastně vymyslel. O tom, čeho je fond Proni součástí si můžete přečíst v rozhovoru s Vítem.

Manikúra Vít

Všechny fotografie pro nás s velkým citem a empatií zachytil a zpracoval fotograf Taka Tuka. Velkou podporou v organizaci a realizaci nám byli Bára, Petr a Pepa ze Studia David Geč, ve kterém jsme všechny scény fotografovali. Tváře i ruce našich modelů zkrášlila Jarmila Kučerová.

Janis

Líčení

Scéna fotografování

Děkujeme vám všem, že jste se tu Proni byli.

 

 

 

Všechny aktivity

Zůstaňme spolu
v kontaktu

Jednou za čas vám pošleme novinky od nás spolu s doporučeními, jak pečovat o své zdraví.

Potvrdit